بازگشت نقدی برای همه محصولات | فرصت محدود است ... 
بزن بریم !

نحوه اتقال بی سیم عکس از موبایل به کامپیوتر

در این آموزش قصد داریم بگوییم چطور می توانیم عکس های تلفن همراه خود را بدون سیم از موبایل به کامپیوتر منتقل کنیم .

PhotoSync

PhotoSync (iOS ، Android) همچنین از برنامه های تلفن همراه و دسک تاپ استفاده می کند. می توانید عکس ها را به رایانه ویندوز یا Mac ، یک دستگاه ذخیره سازی متصل به شبکه یا یک سایت ذخیره سازی آنلاین مانند OneDrive یا Dropbox منتقل کنید. برنامه اصلی رایگان است اما عکس های شما را به تصاویر کم کیفیت JPG محدود می کند. با یک بار خرید 13.99 دلار یا اشتراک 99 سنت در ماه یا 2.99 دلار در سال ، انتقال تصویر با کیفیت بالاتر و سایر ویژگی های پاداش را دریافت خواهید کرد.

برنامه را بر روی تلفن خود بارگیری کنید و سپس PhotoSync Companion رایگان را برای رایانه شخصی Windows یا Mac خود نصب کنید. برنامه تلفن همراه را روشن کنید و به طور خودکار رول دوربین شما نمایش داده می شود. عکس هایی را که می خواهید منتقل کنید انتخاب کنید. روی دایره انتقال قرمز در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید. اکنون می توانید انتخاب کنید که همه عکس های موجود در کتابخانه یا فقط تصاویر انتخاب شده را منتقل کنید.

مقصد را انتخاب کنید ، مانند رایانه ، تلفن یا رایانه لوحی دیگری یا سایت ذخیره سازی. اگر رایانه خود را انتخاب کردید ، مطمئن شوید که برنامه همراه در رایانه شخصی Windows یا Mac شما در حال اجرا است. در برنامه تلفن همراه ، روی نام رایانه خود ضربه بزنید. سپس عکس های شما منتقل می شوند و PhotoSync یک زیر پوشه در زیر پوشه Pictures شما ایجاد می کند. سپس آن پوشه به طور خودکار باز می شود تا بتوانید عکس های منتقل شده را مشاهده کنید.

WiFi Photo Transfer‬

برنامه WiFi Photo Transfer رایگان (فقط در iOS) یک صفحه وب محلی در شبکه شما ایجاد می کند که از طریق آن می توانید عکس ها را از تلفن خود مشاهده و بارگیری کنید. برنامه را روی تلفن خود روشن کرده و URL نمایش داده شده روی صفحه را در مرورگر دسک تاپ خود وارد کنید.

این صفحه تمام کتابخانه های عکس را از تلفن شما با جدیدترین عکس های شما در بالا نشان می دهد. برای دیدن همه جدیدترین عکسهای خود روی پیوند Recents کلیک کنید. روی دکمه بارگیری در .zip کلیک کنید. یک یا چند عکس را انتخاب کنید و روی دکمه بارگیری تصاویر انتخاب شده کلیک کنید. عکسها در یک فایل ZIP بارگیری می شوند که می توانید پس از آن از رایانه خود خارج شوید.

Photo Transfer App 

انتقال عکس (iOS ، Android) به شما امکان می دهد از طریق Wi-Fi عکس ها را از iPhone یا دستگاه Android خود به رایانه منتقل کنید. اگر از نسخه رایگان برنامه تلفن همراه استفاده می کنید ، می توانید همزمان 10 عکس را منتقل کنید. با پرداخت 6.99 دلار ، نسخه پولی ویژگی های بیشتری از جمله محدودیت انتقال و انتقال با وضوح کامل را فراهم می کند.

برنامه را روی تلفن خود نصب کنید و از صفحه وب اختصاصی برای انتقال عکسها به رایانه خود استفاده کنید. برنامه را روی تلفن خود باز کنید و روی دکمه ارسال کلیک کنید. گزینه های مختلفی برای ارسال عکس در دسترس است ، اما گزینه ارسال عکس از طریق Wi-Fi را امتحان کنید. اگر از رایانه شخصی Windows استفاده می کنید ، روی نماد Windows ضربه بزنید. صفحه بعدی به شما می گوید که برنامه انتقال عکس را در رایانه خود اجرا کنید یا از مرورگر وب خود استفاده کنید.

اگر قصد استفاده منظم از این نرم افزار را دارید ، پیشنهاد می کنم نسخه رایگان Windows یا Mac را روی رایانه خود نصب کنید ، زیرا استفاده از آن از صفحه وب آسان تر است. برنامه را در رایانه باز کنید ، روی دکمه Discover Devices کلیک کنید ، سپس تلفن خود را انتخاب کنید. برای اجرای انتقال می توانید Wi-Fi یا Bluetooth را انتخاب کنید.

در تلفن ، اتصال را مجاز کنید. آلبوم ها و کتابخانه های عکس تلفن شما باید در برنامه در رایانه شما ظاهر شوند. اکنون می توانید عکس های خود را مرور کنید. روی یک عکس خاص کلیک راست کنید تا آن را در رایانه بارگیری کنید ، آن را از تلفن حذف کنید یا بارگیری و حذف کنید. همچنین می توانید چند عکس را برای بارگیری یا حذف در یک عکس انتخاب کنید.

منبع : PCMAG

close

همین حالا کد تخفیف دریافت کن !

کاربر محترم ؛ شما می توانید با وارد کردن ایمیل خود در قسمت زیر کد تخفیف دریافت کنید

به خاطر داشته باشید پس از کلیک بر دکمه بالا شما به طور خودکار در خبرنامه تخفیفات عضو می شوید

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.